--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відзначено медичних працівників району

Відзначено медичних працівників району

 

Щороку третьої неділі червня своє професійне свято відзначають працівники медичної галузі. В Україні медиків вшановують із 1994 року, згідно з Указом Президента. Із цієї нагоди 19 червня 2014 року своє професійне свято відзначили  медики району в актовій залі центральної районної лікарні.

Привітати з професійним святом працівників охорони здоров’я Романівщини завітали голова райдержадміністрації О.Г.Капінус, заступник голови районної ради В.І.Ходюк, завідувач сектору охорони здоров’я райдержадміністрації В.О.Базелюк.

«Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною, – зазначив у вітальному слові Олексій Капінус, голова райдержадміністрації.  – Упродовж тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються любов’ю та повагою. Ви даруєте радість життя та вселяєте віру у зцілення. Тож нехай ваші душі наповнюються теплом, а у домівках панує лише злагода й затишок, прибуток, благополуччя та здоров’я!»

Зі словами привітань до присутніх звернувся Василь Ходюк, заступник голови районної ради. Він підкреслив ту важливу роль, яку відіграють медики у житті суспільства, оскільки здоров’я нації є базовою умовою розвитку держави, та висловив їм вдячність за повсякденну нелегку роботу.

Район забезпечений висококваліфікованими спеціалістами, вмілими керівниками та організаторами, які проявляють сумлінне відношення до праці, активну життєву позицію, професіоналізм, гідно оцінені громадськістю району, підкреслив у своєму виступі Володимир Базелюк, завідувач сектору охорони здоров’я райдержадміністрації.

Теплі слова подяки на адресу медиків висловили також головні лікарі центральної районної лікарні Наталія Сич та комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради» Олександр Галяс, які поздоровили своїх колег із професійним святом та побажали їм міцного здоров’я, родинного затишку, щастя та благополуччя.

За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята багато медиків отримали з рук посадовців нагороди: почесні грамоти, квіти, подарунки від департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради, центральної районної лікарні та комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради».

Коли ми ставимо запитання про те, яка професія є найважливішою, то, безумовно, кожен називає свою професію. Але медичні працівники є щасливі від того, що мають дар від Бога – рятувати здоров’я людині. Тож, приєднуючись до всіх привітань з нагоди свята, хочеться ще раз висловити всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя. Побажати їм міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання, а ще – родинного щастя та добробуту, здійснення найзаповітніших мрій!

 

Сектор охорони здоров’я 

райдержадміністрації

НОВ�Н�