--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З метою збереження енергоресурсів

З метою збереження енергоресурсів

Питання раціонального використання енергоресурсів, енергозбереження – одне з стержневих питань підготовки галузі охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період. Саме з цієї метою в минулому році в закладах медицини проведено значні роботи по переведенню котелень на альтернативні види палива. Встановлено твердопаливні котли в Романівській ЦРЛ, Биківській і Миропільській АЗПСМ, впорядковано пічне опалення та переведені на тверде паливо побутові котли в амбулаторіях та ФАПах сіл та селищ району.

Така робота продовжується і в нинішньому році. Зокрема, в рамках підготовки до опалювального сезону за сприянням райдержадміністрації, районної ради, депутатів обласної ради виділено кошти на ремонт теплотраси Романівської ЦРЛ, проектно-кошторисна документація якої складає 540 тис. 701 грн. Для організації початку робіт уже виділено 100 тис.грн. з обласного бюджету та 62 тис. 200 грн. з районного бюджету.

Виконання запланованих робіт дасть змогу забезпечити економію до 30% споживання тепла, а значить бюджетних коштів на оплату за енергоносії.

 

Завідувач сектору охорони здоров’я

райдержадміністрації

В.О.Базелюк

НОВ�Н�