В закладах охорони здоров'я йде заготівля дров на зиму :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

В закладах охорони здоров'я йде заготівля дров на зиму

В закладах охорони здоров’я йде заготівля дров на зиму

Минулий опалювальний сезон в закладах охорони здоров’я Романівського району показав, що в зв’язку з переведенням котелень на альтернативні види палива, зокрема, тверде паливо, потрібні немалі зусилля щодо забезпечення якісної заготівлі дров на зиму.

Тому в нинішньому році заклади охорони здоров’я вже активно працюють над заготівлею дров, вчасною і якісною підготовкою палива для здійснення опалення в осінньо-зимовий період.

З цією метою, в ЦРЛ проведено тендер на заготівлю твердого палива на суму 500 тис.грн. Це дає змогу придбати 1443 м3 дров.

Завіз твердого палива здійснюється і в закладах комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради». Зокрема, частина дров вже завезено в Биківську і Миропільську АЗПСМ, Товщанській та Соболівський ФАПи. КУ «ЦПМСД» придбала мотовилу для заготівлі дров в заклади охорони здоров’я на території Миропільської селищної ради.

 

Завідувач сектору охорони здоров’я

райдержадміністрації

                                                                В.О.Базелюк

НОВ�Н�