--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

15 червня проведено нараду при голові райдержадміністрації

15 червня проведено нараду при голові Романівської районної державної адміністрації Капінусу О.Г.

Пріоритетним завданням в районі залишається прийняття документів та оформлення субсидій усім верствам  населення, особливу увагу відповідним службам, сільським і селищним головам доручено звернути на одиноких осіб, осіб похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями.

За даними начальника управління праці та соціального населення райдержадміністрації Багінського В.А. щоденно спеціалістами управління приймається більше 40 заяв на отримання субсидій, всього надійшло біля 1700 таких заяв. Робота щодо опрацювання документів продовжується.

Не менш актуальним стало питання попередження нещасних випадків на водоймах району, адже спека спонукає людей проводити більше часу біля відкритої води. Додержання правил поводження біля річок, ставків – запорука збереження здоров’я і, навіть, життя.

Капінус О.Г. звернув увагу Романівського РС ДСНС України у Житомирській області (Хотян Б.І.) на важливість проведення профілактичної роботи  серед населення з метою недопущення трагічних випадків на відкритих водоймах району. «Життя кожної людини надто важливе для кожного з нас»,- наголосив Олексій Григорович.

На нараді також було розглянуто питання «Про стан забезпечення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями». Як повідомила Скакун І.В., начальник відділу архітектури та будівництва райдержадміністрації, у квітні-травні цього року робочою групою комітету доступності був здійснений моніторинг об’єктів соцкультпобуту і транспорту на території Миропільської, Романівської, Биківської селищних рад, а також Печанівської та Гордіївської сільських рад.

Під час огляду виявлено окремі випадки недоступності об’єктів, власникам або балансоутримувачам яких рекомендовано привести їх у відповідність до вимог державних будівельних норм і правил та облаштувати пандуси, забезпечивши доступність для осіб з обмеженими фізичними можливостями.  

На жаль, серед об’єктів, які не облаштовано пандусами або пандуси не відповідають нормам,  є два аптечних заклади.

Підводячи підсумки наради, Капінус О.Г. також звернув увагу присутніх на забезпеченні проведення благоустрою вулиць, доріг сіл і селищ району, на прилеглих до установ, організацій, приватних споруд територіях.

 

Прес-служба райдержадміністрації   

НОВ�Н�