Відбулося засідання комісії :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Відбулося засідання комісії

Про комісію з питань підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

Сьогодні, 12 червня 2015 року, у Романівській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням фінансової, матеріальної та іншої благодійної  допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, та членам їх сімей, на якому розглянуто 3 заяви та виділено кошти в сумі 2,5 тис. грн.

Слід зазначити, що комісія розподіляє кошти, які благодійно надходять від підприємств, установ і організацій, а також від окремих осіб.

Крім цього, з районного бюджету щомісячно, починаючи з квітня цього року, виділяються кошти в сумі 2 тис. грн. для забезпечення виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік.

Враховуючи потреби тих військовослужбовців, які перебувають на даний час у зоні проведення антитерористичної операції, тих, які були демобілізовані та зазнали поранень, а також необхідність підтримати сім’ї загиблих учасників АТО, комісія просить, по можливості, долучитися до збору коштів всіх небайдужих жителів району (координатор волонтерського руху - Пославська Тетяна Петрівна, директор районного Будинку культури).

Не будьмо байдужими! Підтримаймо наших земляків – учасників антитерористичної операції!

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�