--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

"Оселя скупана в любові"

 

  У Романівському районі  функціонує 13 прийомних сімей  та 1 дитячий будинок сімейного типу,  у яких проживає та виховується 31 дитина - сирота та діти, позбавлені батьківського піклування.

В рамках Міжнародного дня захисту дітей, служба у справах дітей райдержадміністрації провела    зустріч батьків – вихователів та прийомних батьків під назвою  «Оселя скупана в любові».

Найголовнішою та найважливішою у житті кожної дитини є родина, а для дітей «особливої» долі, нова родина стає надією  та вірою в щасливе майбутнє.

Про взаєморозуміння,  благополуччя в родині, повагу говорила Данилевич Валентина Іванівна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Для того, щоб краще розуміти права, обов’язки та відповідальність за вчинки неповнолітніх дітей, на зустріч було запрошено оперуповноваженого ГКМСД УМВС України в Житомирській області Балика Олександра Олександровича

Про ранні статеві відносини підлітків, та можливі наслідки, присутнім розповідала  лікар - гінеколог Романівської ЦРЛ  Ткачук Галина Олексіївна.

Підлітковий вік —  один з найважливіших етапів життя людини. В ньому багато джерел і починань всього подальшого становлення особистості. Практичний психолог Романівського ліцею Оржеховська Наталія Леонтіївна розповіла  присутнім про  формування психіки підлітків, шляхи вирішення конфліктних ситуацій. Протягом 2014-2015 року, прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу поповнено 7 дітьми, позбавленими батьківського піклування. Про період адаптації до нової родини та нових умов життя, розповідала директор районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей  та  молоді  Левкович Галина Миколаївна.                                                                                                                               

            Підлітковий вік нестабільний, ранимий, важкий і виявляється, що він більше, ніж інші періоди життя, залежить від реальностей довкілля,  а  тому прийомні батьки та батьки - вихователі під час зустрічі задавали  доповідачам різноманітні питання, які їх  найбільше хвилюють.

            З метою обміну досвідом по вихованню дітей, здійснено виїзд у прийомні сім’ї, які функціонують в смт. Романів. У теплій, сімейній атмосфері прийомних сімей Сосновського С.О. та Сосновської М.А., Мосійчук О.А. та Мосійчук В.О., за склянкою чаю, продовжилось обговорення питань, які виникають під час виховання дітей.

Підсумки зустрічі підвела заступник голови райдержадміністрації Мілінчук А.А.

 

НОВ�Н�