Розпочали роботу дитячі пришкільні заклади відпочинку :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Розпочали роботу дитячі пришкільні заклади відпочинку

02 червня 2015 року на базі Романівської та Миропільської гімназій, Романівського ліцею, Биківської, Романівської та Миропільської №2 ЗОШ    І-ІІІ ст. розпочали роботу  дитячі пришкільні заклади відпочинку «Літній табір з іноземних мов». 
Метою перебування дітей у літніх школах є підвищення рівня володіння іноземною мовою серед учнів шкіл, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу суспільства до цієї теми, розширити світогляд юнацтва, гармонійно поєднати наукову, пізнавальну, виховну роботу з активним дозвіллям.
         Завдання мовного табору - показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших областях.
         До відпочинкової кампанії залучено 155 дітей різних категорій.
02 червня 2015 року на базі Романівської та Миропільської гімназій, Романівського ліцею, Биківської, Романівської та Миропільської №2 ЗОШ    І-ІІІ ст. розпочали роботу  дитячі пришкільні заклади відпочинку «Літній табір з іноземних мов». Метою перебування дітей у літніх школах є підвищення рівня володіння іноземною мовою серед учнів шкіл, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу суспільства до цієї теми, розширити світогляд юнацтва, гармонійно поєднати наукову, пізнавальну, виховну роботу з активним дозвіллям.
         Завдання мовного табору - показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших областях.         До відпочинкової кампанії залучено 155 дітей різних категорій.

НОВ�Н�