--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Обережно! В районі черговий випадок шахрайства

В районі черговий випадок шахрайства

20.05.2015 року до чергової частини Романівського РВ УМВС України у Житомирській області  звернулась чергова жертва шахраїв. На мобільний телефон жительки с.Романівка з прихованого абонентського номеру надійшов телефонний дзвінок невідомого  чоловіка, який представився працівником міліції на ім’я Сергій Сергійович  та  повідомив їй, що її син затриманий працівниками міліції за вчинення кримінального правопорушення, та для того, щоб  син не був притягнений до кримінальної відповідальності  їй необхідно перерахувати кошти в сумі 5000 гривень  на рахунок,   який назвав по телефону невідомий.

Особа зателефонувала на мобільний телефон до свого сина, але телефон виявився в зоні недосяжності, та в подальшому,  не перевіряючи отриманої від невідомого інформації про свого сина, цього ж дня, через платіжний термінал одного з банків, що розташований  в смт. Романів, вищевказана громадянка перерахувала кошти в сумі 5000 гривень на рахунок. Через деякий час, при спілкуванні зі своїм сином телефоном зрозуміла, що її ошукали.

З місця пригоди вилучено копію банківської квитанції переказу готівки.

Як пояснив начальник Романівського районного відділу міліції Валентин Підгаєцький, щоб не стати жертвами шахраїв та не втратити власних заощаджень, дослухайтесь до наших порад:

- не вірте незнайомцям, які телефоном розповідають, що ваш син або онук вчинив ДТП або за інших обставин потрапив у міліцію і для вирішення проблеми потрібні гроші;

- якщо вам телефонують з такою пропозицією, перервіть розмову і зв’яжіться з тим, про кого йшлося, або з кимось з його найближчого оточення (дружина, друг, сусід, колега тощо);

- ні за яких обставин не перераховуйте і не передавайте гроші нібито для вирішення питання – це банальна схема шахрайства, яку найчастіше вчиняють з місць позбавлення волі;

- за можливості негайно повідомте про такий звінок до міліції за номером «102».

В діях  невідомої особи вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 Кримінального Кодексу України.

Працівниками РВ УМВС вживається ряд заходів, спрямованих на встановлення та затримання особи, причетної до вчинення даного кримінального правопорушення.

За матеріалами

Романівського РВ УМВС України

у Житомирській області

НОВ�Н�