--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Обдарованість року - 2015

Обдарованість року – 2015

Традиційним в нашому районі стало проведення свята, на якому  відзначаються  найкращі учні і вчителі, які гідно представляють освітні заклади на обласних та всеукраїнських етапах предметних олімпіад та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

На обласних олімпіадах з основ наук гідно представили наш район учні Романівської гімназії, які вибороли 19  призових місць. 5 місць завоювали учні Миропільської гімназії, 2 – Романівського ліцею. Учень 11 класу Романівської гімназії Мартинів Дмитро  досяг найвищого результату: він став переможцем (Диплом ІІІ ступеня) всеукраїнського етапу олімпіади з географії.

На обласному конкурсі-захисті Малих академій наук учні району мають 5 перемог: 2 – Романівська гімназія, 2 – Миропільська гімназія, 1 – Романівський ліцей. Учениця Миропільської гімназії Стужук Тетяна здобула перемогу на обласному етапі та прийняла участь у всеукраїнському.

            Надзвичайно урочисто проходила церемонія нагородження. Радість  дійства розділили гості, педагоги, батьки.     По-батьківськи вітав учасників заходу голова райдержадміністрації Капінус Олексій Григорович, який побажав молоді дивитись у майбутнє із впевненістю та оптимізмом. З теплим, щирим словом звернулися до дітей і заступник голови районної ради Ходюк Василь Іванович, і помічник-консультант народного депутата України Віктора Йосиповича Развадовського, редактор районної газети «Романівський вісник» Короленко Наталія Олександрівна назвала зібрання «святом таланту, інтелекту та розуму». Гордість з приводу того, що Романівський район багатий творчими обдаруваннями та професійними учителями, висловила начальник відділу освіти райдержадміністрації Криворучко Алла Леонідівна. Вона щиро подякувала вчителям і учням за здобуті перемоги та побажала учнівській молоді стати в житті особистістю, здатною прославляти рідний край і Україну, а педагогам завжди залишатися серед перших, виховувати гарних учнів, які і в подальшому гордо будуть представляти свої навчальні заклади на обласних та всеукраїнських олімпіадах, змаганнях, конкурсах.

  Учні-призери обласних предметних олімпіад, які завоювали Дипломи І та ІІ ступеня, отримали сертифікати про вручення  іменної стипендії від доктора юридичних наук, професора, народного депутата  України  Развадовського Віктора Йосиповича. Призери обласних предметних олімпіад, які отримали Дипломи ІІІ ступеня, отримали грошові винагороди від відділу освіти райдержадміністрації та постійних меценатів.

Отож, сертифікати про вручення іменної стипендії та грошові винагороди отримали переможці обласного етапів предметних олімпіад: Мартинів Дмитро,  учень  11 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня всеукраїнського етапу, Диплом І ступеня обласного етапу з географії та Диплом ІІІ ступеня з історії); Крилас Вікторія, учениця 8 класу Романівської гімназії (Диплом ІІ ступеня з географії); Пахомський Владислав, учень  11 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з географії, Диплом ІІІ ступеня з трудового навчання); Буднік Вікторія, учениця 10 класу Романівської гімназії (Диплом ІІ ступеня з географії,  Диплом ІІІ ступеня з історії); Новік Марія, учениця 8 класу Романівської гімназії, (Диплом ІІІ ступеня з географії, Диплом ІІІ ступеня з історії); Іванисько Світлана, учениця 10 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з історії);  Бондар Владислава, учень 8 класу Романівської  гімназії (Диплом ІІІ ступеня з біології); Корінчук Тетяна, учениця 9 класу Романівської гімназії  (Диплом ІІІ ступеня з біології); Кравченко Андрій, учень 8 класу Миропільської гімназії (Диплом ІІ ступеня з фізики); Дяченко Роман, учень 11 класу Миропільської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з астрономії); Стужук Тетяна, учениця 10 класу  Миропільської гімназії (Диплом ІІ ступеня з російської мови та літератури), Поліщук Тетяна,  учениця 10 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури); Любарець Діана, учениця 9 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури);  Бабійчук Олександр,  учень 11 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з фізики); Ткачук Михайло, учень 11 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з екології); Сахненко Олександр, учень 10 класу Миропільської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з економіки); Кучинський Владислав,  учень 11 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з інформатики); Румянцева Вікторія, учениця 9 класу Миропільської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з англійської мови), Дума Вадим, учень 11 класу Романівського ліцею (Диплом ІІІ ступеня з хімії); Климчук Катерина, учениця 9 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з російської мови та світової літератури); Кіндрук Юлія, учениця 11 класу Романівського ліцею (Диплом ІІІ ступеня з англійської мови); Карпінська Тетяна учениця 10 класу Романівської гімназії (Диплом ІІІ ступеня з трудового навчання).

Мала Академія наук України є однією з форм науково-дослідницької діяльності, яка сприяє розвитку творчого потенціалу учнів району. 16 учнів проходили першу сходинку становлення науковця-дослідника в області. 4 учні стали переможцями, це: учениця Миропільської гімназії Стужук Тетяна (Диплом І ступеня); учениці Романівської гімназії Косовська Людмила (Диплом ІІ ступеня) та Іванисько Світлана (Диплом ІІІ ступеня); учениці Романівського ліцею Пустовідко Валентина (Диплом ІІІ ступеня) та Заглада Вікторія (Диплом ІІІ ступеня). Переможці отримали посвідчення кандидатів Малої академії наук України.

На святі відзначені переможець V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Садурська Єлизавета, учениця 10 класу Романівської гімназії та переможець  XV Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика Новік Марія, учениця 8 класу Романівської гімназії (керівник Беник О.П.).

Підготували учнів-призерів досвідчені творчі педагоги. У цьому році з ініціативи Развадовського В.Й. започатковано та вручено іменний сертифікат про грошову винагороду вчителю за підготовку переможця олімпіад всеукраїнського рівня. Цієї нагороди удостоєна вчителька географії Романівської гімназії Винник Ольга Аркадіївна (шість перемог), висока професіональна майстерність якої визнана не лише на районному і обласному, але й на всеукраїнському рівнях. Вчителька Романівської гімназії Шифрук С.Б. підготувала чотири переможці обласних олімпіад з історії. Волтарніст Т.В.,  Чернецька О.М. (Романівська гімназія),  Прокопов П.Д. (Миропільська гімназія) мають по дві перемоги.  Усенко В.Г., Кулак-Пилипчук Н.А.,   Беник О.П., Грив’юк О.П., Борисевич О.Й., Мусійчук А.Г.,         Клименчук Н.В. (Романівська гімназія),  Прокопова М.В.,      Гиндич І.Є., Скурська Л.М., Данилюк О.І., Васильєва Т.В. (Миропільська гімназія), Садова С.Ю., Садовий П.І. (Романівський ліцей)  - по одній. На святі від відділу освіти райдержадміністрації вчителі-переможці отримали Подяки за плідну і результативну роботу.

Зачарували присутніх на святі виступи юних артистів Романівщини: тріо «Вітамінки», Гановська Крістіна та Маліновська Ангеліна, сестри Москальови Каріна і Валерія – вихованці                  Назарця М.М., гурту «Едельвейс» та його солістки Савчук Аліни –керівник Романюк П.І. (Романівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сачук Вікторії і Корейби Світлани, Кондрацького Максима, Паренюка Руслана - вихованців районної школи мистецтв - керівник Твардовський С.Ф., ансамблю «Пролісок» і його солістів: Софійки Шпиталь, Марії Волинець, Софії й Анастасії Коверчук, яких підготувала               Шкуратенюк Н.В.  

Ми глибоко переконані, що високі результати учні демонструють завдяки щоденній батьківській турботі і піклуванню, невтомному і кропіткому вихованню дітей. На святі «Обдарованість року – 2015» батькам вручались Подяки за зразкове виховання дітей від районної державної адміністрації та районної ради.

Зал щирими оплесками дякував народному депутату України Развадовському В.Й., генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю «ВІВАД-09» Ходаку І.Є., постійним меценатам Кучинському О.В., Куб’юк З.М., райкому профспілки працівників освіти за підтримку і сприяння у проведенні заходу. Кращим учням та вчителям делеговано вручити Подяки Развадовському  В.Й. та Ходаку І.Є. за постійну турботу про молоде покоління, фінансову підтримку.

Свято вдалось на славу і в цьому заслуга також яскравих ведучих Поліщук Тетяни і Буднік Вікторії.

Здобути перемогу – нелегко, бути переможцем – приємно, залишатись ним – непросто. Шановні переможці, ми впевнені, що ваші зірки яскраво горітимуть на освітянському небосхилі не тільки нашої України, а й усього світу. Та які б не були ваші подальші успіхи, ваші імена вже вписані у Літопис учнівської слави району. Ми бажаємо вам здоров’я, нових досягнень та творчих звершень.  

 

 

НОВ�Н�