--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Учасники антитерористичної операції утворюють районну спілку

 Учасники антитерористичної операції утворюють районну спілку 

16 травня 2015 року у великій залі засідань Романівської   райдержадміністрації зібралися демобілізовані учасники антитерористичної операції, щоб обговорити питання утворення районної спілки.

Зібрання розпочали з того, що Томчевський А.Л., начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Баранівсько-Романівського об’єднаного районного військового комісаріату, вручив посвідчення 2 учасникам бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

До присутніх звернулися Капінус О.Г., голова райдержадміністрації, Лавренов А.Є., голова Романівської районної організації воїнів-інтернаціоналістів, які підтримали ініціативу учасників зібрання щодо необхідності створення спілки, адже вирішувати будь-які питання краще спільно.

Учасники установчих зборів прийняли рішення про утворення громадського об’єднання, про обрання керівника, органів управління, а також про намір ввійти до обласної спілки учасників антитерористичної операції «Схід».

Обласна спілка ветеранів і учасників АТО «Схід», яку очолив бердичівлянин Сергій Медяник, була утворена з метою об’єднання ветеранів війни, яка триває на Сході нашої держави. У кожного з учасників бойових дій безліч проблем як матеріально-побутових, так і  психологічних, часто вони та члени їхніх родин потребують посиленого соціального захисту. Саме тому ветерани вирішили діяти спільно, разом захищати свої інтереси.

Представляти свої інтереси учасники установчих зборів доручили Багінському Віталію Альфредовичу, жителю смт.Романів, учаснику антитерористичної операції.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�