--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Традиційною стала зустріч керівництва району з дітьми-сиротами

Зустріч керівництва Романівського району з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування 

Вже стало доброю традицією напередодні закінчення навчального року і вступу випускників в самостійне життя проведення зустрічі керівництва районної державної адміністрації, районної ради та начальників відповідних відділів, служб райдержадміністрації з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування – випускниками 11 класів та їх піклувальниками.

Така зустріч відбулася  14 травня в районній школі мистецтв. Надзвичайно тепла та зворушлива атмосфера панувала  на святі, адже головними на ньому були - діти особливої долі. З маленьких літ вони не відчували материнської та батьківської любові, ласки, теплоти, зазнали перешкод, які не по силі навіть нам, дорослим.

В цьому році таких випускників  в районі є четверо: Заєць Вікторія та Слінчук Світлана з смт.Романів, Костюк Лариса з смт.Миропіль та Стаховський Олександр з с.Вільха.

Зустріч є святковою і водночас сумною.  Хвилюючі почуття переповнювали всіх присутніх на заході, метою якого є надання матеріальної допомоги дітям вищевказаної категорії перед початком дороги у нове, доросле життя та здійснення контролю за їх влаштуванням на навчання і подальшого працевлаштування.

Напутні слова випускникам, побажання їм щасливої долі, здійснення мрій та слова щирої вдячності піклувальникам, висловили голова районної державної адміністрації О.Г.Капінус та заступник голови районної ради В.І.Ходюк.

За турботу та любов до своїх вихованців, піклувальникам: Селюченко Катерині Анатоліївні, Сивюк Галині Серафимівні, Стаховському Анатолію Васильовичу та Маюку Анатолію Іларіоновичу керівництвом району вручено подяки та квіти.

 Надзвичайно зворушливо прозвучали слова піклувальника Селюченко Катерини Анатоліївни, яка взяла на себе відповідальність за долю своєї хрещениці, дитини-сироти, для якої вона стала товаришем, другом, порадником та наставником по життю.  

Завжди поруч є люди, які піклуються, переймаються долею та проблемами дітей – Криворучко А.Л., начальник відділу освіти райдержадміністрації; Ліхова І.П., начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Данилевич В.І., начальник служби у справах  дітей райдержадміністрації; Кубюк З.М., директор районного центру зайнятості; Серт І.В., заступник головного лікаря центральної районної лікарні, голова районного Товариства «Червоний Хрест»; Рачковський В.Ф., заступник селищного голови Романівської селищної ради, Вербенко С.В., селищний голова Миропільської  селищної ради, Шрам А.П., в.о. сільського голови Вільшанської сільської ради.    На свято вони завітали з цінними подарунками та надали випускникам поради щодо влаштування в майбутньому житті, вступу до навчальних закладів і здобуття професій.

Щира вдячність викладачам та вихованцям районної школи мистецтв за подаровані хвилини музики, яка лунала від самого серця.

Усім міцного здоров’я, терпіння, наснаги та мирного неба!

Данилевич В.І.,

начальник служби у справаї дітей

райдержадміністрації

НОВ�Н�