У Романові відзначили 70-ту річницю Перемоги :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

У Романові відзначили 70-ту річницю Перемоги

  У Романові відзначили 70-ту річницю Перемоги

09 травня у смт.Романів відзначили 70 - ту річницю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ту річницю закінчення Другої світової війни. На площі Єдності селища Романів зібралися представники трудових колективів районного центру, гімназії, ліцею, громадськості та пройшли урочистою ходою до Меморіалу Слави, де з нагоди визначної дати відбувся мітинг та святковий концерт. В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Капінус О.Г., заступник голови районної ради Ходюк В.І., селищний голова Іщук А.В., ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти і учасники антитерористичної операції.

Представники влади у своїх виступах дякували всім ветеранам за перемогу, згадували безсмертний подвиг полеглих у боях, зичили присутнім мирного неба. Романівчани вшанували пам’ять героїв Другої світової війни хвилиною мовчання та  покладанням квітів до Меморіалу Слави. У святковий день для всіх  було організовано «солдатську кашу».

Урочиста хода вулицею Небесної Сотні смт. Романів.


Почесна варта. Меморіал Слави смт.Романів.   

 

Покладання до Меморіалу Слави: кращі учні Романівської гімназії, Романівського ліцею, воїни-інтернаціоналісти, учасники антитерористичної операції. 

Наші діти - майбутнє України.

"Солдатська каша" смакує особливо дітям.

 Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�