--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Зустріч з ветеранами війни

Зустріч з ветеранами Романова

Напередодні 70-ї річниці Перемоги над нацизмом, під час своєї робочої поїздки до Романівського району, голова обласної державної адміністрації Сергій Машковський зустрівся з ветераними Великої Вітчизняної Війни.

 

Керівник області висловив глибоку вдячність учасникам війни: «Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди». також він розповів, що бачить у кожному ветерані - свого дідуся Миколу Даниловича. Той був піхотинцем.  Пройшов всю війну. А помер, коли онуку було всього 6 років. "Він був дуже добрим. І кожен день Перемоги мені дуже болісно, що я так мало встиг побути з ним".

 

Сьогоднішнє спілкування з ветеранами  було неформальним - за чашкою чаю. С. Машковського цікавило як живеться стареньким, яка потрібна їм допомога. Звичайно, зайшла мова про субсидії на комунальні послуги. З"ясувалося, що кожен з присутніх  або тримує 75- відсоткову  пільгу на електропостачання, та  придбання твердого палива і  скрапленного газу. Або користується 50% знижкою на житлового-комунальні послуги.  РОзповідали і про своїх сусідів, які поки не наважують звертатися по субсидії, побоюючись неправильно  заповнити документи та отримати через це великий штраф.

Губернатор наголосив, що кожен ветеран  повинен отримати субсидії та забов’язав керівництво району допомогти кожному заповнити всі необхідні папери. 

 

Ветерани були приємно вражені зустріччю. Кажуть, що це вперше за останні роки, влада сама прийшла до них, а не вони стукають у двері до влади. та зізналися, що найважливішим для них сьогодні є не комунальні тарифи та здорожчання ліків, а є ситуація на сході України. «Ми не хочемо більше бачити війни. Не хочемо страждань та жертв», - сказав  Катюжинський Леонід Денисович, учасник бойових дій Другої Світової війни. 

С. Машковський запевнив, що обласна влада робить усе можливе, щоб допогти цьому. Зокрема розповів, про будівництво фортифікаційних споруд , які Житомирщина будує в зоні АТО. І куди сам голова ОДА їздить регулярно.  І зізнався, що на ці поїздки його надихає досвід ветеранів . «Мені за честь спілкуватися з Вами, адже Ви – джерело сил, енергії та завзятості», зазначив він.

 

 

Прес-служба облдержадміністрації


НОВ�Н�