--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Сергій Машковський зустрівся з демобілізованими воїнами Романівського району

Сергій Машковський: «Головне завдання для місцевої влади – забезпечити всім необхідним учасників АТО вже у мирному житті»

  7 травня голова Житомирської облдержадміністрації  Сергій Машковський працював на виїзді у Романівському районі. 

Він  зустрівся з демобілізованими воїнами. Таких у районі 63 людини, у тому числі 54 учасники АТО та 1 – інвалід війни. А посвідчення учасників отримали лише п’ятеро. 

«Проблема цієї війни дуже близька для мене особисто. Під час цього військового конфлікту я сам побував на сході не менше 10 разів.  І бачив весь жах війни на власні на очі, – сказав Сергій Машковський. – Саме тому я вважаю головним завданням для місцевої влади забезпечити всім необхідним учасників АТО вже у мирному житті. Адже  хлопці виконали свій обов’язок перед державою. І зараз її черга виконати свій обов’язок перед вами, хлопці».

 

Голова докладно розповів про програму реабілітації учасників АТО, яка працює в області.  Повідомив, що на її реалізацію з обласного бюджету виділено 3,7 млн грн.. Також він докладно розповів про пільги, які передбачені державою  для демобілізованих. Одна з них – безкоштовне виділення земельних ділянок для учасників бойових дій.

 

Під час спілкування з’ясувалося, що з 54 романівців, які мають право на таку ділянку, заявку подали лише троє. А свідоцтво тримала лише 1 людина. А все тому, що на практиці, районна влада надає людям ділянки не придатні ані для будівництва, ані для сільськогосподарської діяльності. І щоб упорядкувати таку ділянку, потрібні великі кошти, яких у людей не має.  

 

З огляду на це, Сергій Машковський  дав завдання голові РДА та райради терміново вирішити це питання і у найкоротші терміни виділити якнайкращу територію для забудови. «Це не хлопці мають ходити до нас із запитаннями, а ми маємо цікавитися, що їм потрібно, та вирішувати у найкоротші терміни», – сказав він.  

Також хлопці поскаржилися керівнику області на проблему пільгового перевезення  учасників бойових дій. У відповідь голова ОДА розповів про нещодавно підписаний меморандум з перевізниками, роз’яснив хлопцям їх права та закликав не замовчувати їхні проблеми.  

«Як тільки виникає якесь питання, одразу дзвоніть у Центр допомоги учасникам АТО, який працює при облдержадміністрації у 101 кабінеті. Його номер:  (0412) 47-50-06. Якщо це не допомагає – приходьте до мене особисто. Я завжди знайду для вас час у своєму графіку, щоб допомогти. Постійний моніторинг потреб та реальне їх вирішення – головне завдання, що стоїть перед місцевою владою», – сказав голова облдержадміністрації.

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�