--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У районі презентували 5 том "Книги пам'яті України. Переможці.Житомирська область"

Ми пам’ятаємо. Ми перемагаємо.

5 травня у Романівській районній державній адміністрації відбулася подія, якій передувала кропітка робота обласної редакційної колегії та наших земляків, а саме, презентація 5-го тому «Книги Пам’яті України. Переможці. Житомирська область», яка містить відомості про жителів  Романівського , Ружинського, Червоноармійського, Черняхівського та Чуднівського районів - ветеранів війни, які живуть та тих, що повернулися, але уже померли, а також мирних громадян, які загинули у роки окупації.

На презентацію були запрошені керівники району, ветерани війни, рідні та близькі померлих селища Романів, історично-довідкова інформація про яких внесена у 5-й том.

Мілінчук А.А., заступник голови районної державної адміністрації, висловила вдячність всім, хто долучився до збору матеріалів про воїнів – фронтовиків, редакційній колегії Обласної Книги Пам’яті України та всім присутнім рідним і близьким вшанованих переможців.

Ходюк В.І., заступник голови районної ради наголосив на тому, що молодь також має пам’ятати про подвиги і героїзм воїнів Другої світової війни, імена яких занесено до 5-го тому «Книги Пам’яті».

Голова районної організації ветеранів України Трачук Ф.С. висловив свою думку про необхідність даного видання, яке є виявом вдячності героям – переможцям минулої війни.

До слова також були запрошені місцеві історики – краєзнавці, які долучилися до збору матеріалів та написання статей до книги,-Шкуратенюк П.С. із села Ясногород та вчитель Романівського ліцею Бовсунівська Г.Я.

Корінчук Г.П., директор районної бібліотеки для дорослих, зачитала лист свого батька – учасника бойових дій, нагородженого високими нагородами, Кубая Петра Дем’яновича.

Онука полковника  Проскуріна Олексія Дорофійовича, розповіла про бойові досягнення свого дідуся.  «Я горджуся своїм дідусем і   тим, що я є онукою Проскуріна Олексія Дорофійовича»,- сказала на завершення Тетяна Асатрян.

Савчук Ірина Вячеславівна назвала всіх поіменно

  Хвилюючим був той момент, коли на цьому заході поіменно було названо всіх, а присутні встали і з гордістю вшанували їх, адже кожен чекав саме собі знайоме прізвище.

Для всіх нас війна – вічно у незгасній пам’яті.

Ми пам’ятаємо. Ми перемагаємо.

НОВ�Н�