--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

Тема конференції :"Наукові підходи в управлінні навчальними закладами"

28 квітня 2015 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася традиційна щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Наукові підходи в управлінні навчальними закладами».

На даній конференції галузь освіти Романівського району представляли Криворучко Алла Леонідівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації, та Власюк Світлана Вікторівна, директор Миропільської гімназії.

З привітальним словом виступила проректор з навчальної роботи, доктор біологічних наук, доцент Янович Лариса Миколаївна, яка відзначила актуальність розвитку і модернізації управління навчальними закладами.

Організаторами конференції є кафедра педагогіки, психології та управління навчальними закладами ЖДУ ім. І.Франка. Приємно, що провідними фахівцями на кафедрі є наші земляки: Ренькас Броніслава Мирославівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та управління навчальними закладами ЖДУ ім.І.Франка, та Рожнова Тетяна Євгенівна, кандидат педагогічних наук, завідувач Центру післядипломної освіти та довузівської підготовки ЖДУ ім.І.Франка.

В роботі конференції взяли участь науковці з м. Житомир, м.Тернопіль та м.Київ, фахівці управлінь (відділів) освіти, керівники навчальних закладів, здобувачі наукових ступенів, студенти магістратури за спеціальністю «Управління навчальними закладами».

На пленарному засіданні Пастовенський Олександр Вікторович, доктор педагогічних наук, проректор з науково-методичної роботи Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, довів до присутніх перспективи громадсько-державного управління загальної середньої освіти в регіоні. Дане питання викликало жваве обговорення, адже в контексті реформування освіти воно є досить актуальним.

Світлана Вікторівна Власюк мала можливість продемонструвати для учасників конференції свої практичні знання в управлінні навчальним закладом та формування позитивного іміджу гімназії.

  Також в конференції взяли участь Точилін Олександр Федорович, директор Камінської ЗОШ І-ІІІ ст., студент магістратури ННІ педагогіки «Управління навчальним закладом» та Кухар Ірина Дмитрівна, директор Ягодинської ЗОШ І-ІІІ ст., яка у 2014 році отримала диплом магістра з відзнакою за вказаним фахом і здобула кваліфікацію керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

Щороку педагоги Романівського району мають можливість друкувати свої наукові статті, методичні розробки та матеріали у збірнику Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наукові підходи в управлінні навчальними закладами».

У 2014 році у збірнику розміщена стаття Кучинської Тетяни Вікторівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Романівської гімназії, з питань шляхів модернізації управлінської діяльності у загальноосвітньому закладі нового типу та вдосконалення кваліфікації управлінців навчальних закладів. Цього року на сторінках збірника розміщені матеріали на тему: «Удосконалення управління освітнім закладом через використання хмарних технологій», які підготувала Гаврилова Оксана Леонідівна, заступник директора з науково-методичої роботи Миропільської гімназії. Дані матеріали використовуються науковцями як у практичній роботі, так і для викладання студентам. Крім того, дані друковані матеріали враховуються атестаційною комісію відділу освіти райдержадміністрації при атестації керівників навчальних закладів та їх заступників на відповідність займаним посадам.

У ході пленарного засідання звучало багато різних наукових та практичних виступів, рекомендацій. Керівники навчальних закладів ділились своїм досвідом та здобутками, наголошуючи на оновлені та модернізації системи управління навчальними закладами з урахуванням наукових підходів до вирішення освітніх проблем.

По закінченню Всеукраїнської науково-практичної конференції всі отримали Сертифікати учасника заходу.

За матеріалами відділу освіти

райдержадміністрації

НОВ�Н�