Про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

Методист районного методкабінету Аліна Воробйова прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

На початку квітня 2015 року в місті Львові відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Запобігання торгівлі людьми через реалізацію виховної програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

На конференцію були запрошені представники з усієї України, зокрема і з Житомирської області. Одним із представників від області була  методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Воробйова Аліна Володимирівна.

Конференція проходила у два дні. Перед аудиторією виступили представники Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, науковці Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи, провідні фахівці Міністерства освіти і науки України. Своїм досвідом роботи поділились навчальні заклади міста Львова.

Також учасники конференції мали змогу відвідати ряд майстер-класів, які проводили дипломовані фахівці з практичної психології.

Підвівши підсумки роботи, учасники побажали один одному гарних успіхів в роботі, миру та благополуччя.

НОВ�Н�