--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбувся мітинг-реквієм до 29-х роковин Чорнобильської трагедії

Мітинг-реквієм до 29-х роковин Чорнобильської трагедії

 

 

     

 

24 квітня біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» за участю Капінуса О.Г., голови Романівської райдержадміністрації, Ходюка В.І., заступника голови районної ради, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та громадськості району відбувся мітинг-реквієм, присвячений 29-им роковинам Чорнобильської трагедії.

Учасники мітингу пригадали події, які відбулися в ніч на 26 квітня 1986 року, спричинені вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих.

Про людські втрати та пекучий біль від них у своєму виступі говорив Олексій Григорович Капінус. Чорнобильська катастрофа – найбільше лихо двадцятого століття і подвиг учасників його ліквідації назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Заступник голови районної ради Ходюк В.І. закликав присутніх бути вдячними за свідоме виконання людського і патріотичного обов’язку всім, хто ризикував власним життям та здоров’ям задля того, щоб ми сьогодні могли жити і споглядати синю блакить чистого неба. Користуючись нагодою,  Ходюк В.І. зачитав лист від народного депутата України В.Й. Развадовського, у якому також йшлося про вдячність за мужність та героїзм учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.Запрошений до слова один із учасників тих страшних подій Макарчук В.В. розповів присутнім, що значної частини ліквідаторів аварії на ЧАЕС на сьогоднішній день, на превеликий жаль, немає в живих. «Ми повинні віддати шану тим, хто поклав власне життя, захистивши нас і майбутні покоління від страшної небезпеки», - сказав Валентин Віталійович.

Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи».

С.Марціновський,

провідний спеціаліст сектору культури

райдержадміністрації

НОВ�Н�