--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

23 квітня відбувся семінар клубних працівників району

Відбувся семінар клубних працівників району

23 квітня згідно з планом районного методичного центру закладів сфери культури в приміщенні районної школи мистецтв відбувся семінар клубних працівників району за участю заступника голови Романівської районної державної адміністрації Мілінчук А.А.

Мілінчук А.А. зробила аналіз виїздів у заклади культури району та наголосила про необхідність проведення упорядкування та благоустрою вказаних закладів та прилеглих до них територій. 

Лободзінська А.Ф., завідувач сектору культури  райдержадміністрації ознайомила клубних працівників з наказом сектору культури від 22.04.2015 №18 «Про проведення районного конкурсу «Кращий заклад культури та прилегла до нього територія» та відповідним Положенням, які розроблені з метою перетворення внутрішніх і прилеглих територій закладів культури району в зразкові об’єкти та поліпшення їх архітектурно – естетичного вигляду.

Завідуюча районним методичним центром закладів сфери культури Ряба Ганна Федорівна довела до відома присутніх наказ сектору культури райдержадміністрації «Про підготовку та проведення Дня української вишиванки» та ознайомила з положеннями про районний поетичний конкурс «Вишивана доля», про районний конкурс сімейної пісні про вишиванку «Два кольори», а також надала практичні поради щодо організації та підготовки до проведення вказаних конкурсів.

Крім цього, розглянуто питання щодо посилення заходів контролю з пожежної безпеки приміщень клубних та бібліотечних установ.

Методист клубної справи Шевчук П.Й. провела бесіду з працівниками клубних закладів про доцільність створення та роботи різноманітних любительських об’єднань, під час якої презентувала розроблену власноруч методичну розробку «Любительські об’єднання – одна з форм роботи закладів культури». Посібник надано працівникам для використання у подальшій роботі у кількості 1 екземпляр на 1 сільську раду.

 Сергій Марціновський

НОВ�Н�