Про нараду при заступнику голови райдержадміністрації :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Про нараду при заступнику голови райдержадміністрації

Оперативна нарада при заступнику голови райдержадміністрації

21.04.2015 року відбулася оперативна нарада при заступнику голови Романівської районої державної адміністрації Мілінчук А.А., на яку було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з питань соціального захисту населення, освіти, культури, медицини, у справах молоді, спорту та дітей.

Керівники соціальної сфери прозвітували про проведену за минулий тиждень роботу та розповіли щодо запланованих заходів на наступний період.

Зокрема, як повідомив Багінський В.А. управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводиться конкретна робота з питань оформлення та призначення субсидій, надання консультацій населенню щодо спрощеного механізму призначення субсидій. Щодня опрацьовується більше 60 заяв на оформлення субсидій, які надходять від жителів Романівського району та продовжується робота щодо заповнення Єдиних паспортів демобілізованих військовослужбовців. 

НОВ�Н�