--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Спортсменки з Романівщини захищали честь області на Чемпіонаті України

Дівоча збірна Житомирської області з футболу посіла четверте місце
на Чемпіонаті України серед команд WU-17

 

З 07 по 11 квітня збірна Житомирської області захищала честь Житомирщини на Чемпіонаті України серед дівочих команд WU-17, який проходив в м. Умань Черкаської області.

Цього року до складу збірної команди  Житомирської області увійшли 3 спортсменки з Романівського району – Гусак Юлія, Трайкун Наталія та Присяжнюк Юлія. Усі вони займаються у Романівській ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача з футболу Юрія Івановича Ковальчука.

Збірна команда дівчат нашої області показала  відмінний результат на груповій стадії: 3 матчі – 3 перемоги. Оскільки збірна Закарпатської області не з’явилася на турнір, то у першому матчі нашим дівчатам було зараховано технічну перемогу. У другому матчі збірна Житомирської області перемогла збірну Тернопільської області з рахунком 2:1, а у третьому матчі – мінімально здолала Педагогічний коледж.

Показавши відмінний результат на груповій стадії, у матчах плей-оф збірна Житомирської області не змогла нічого протиставити більш сильним опонентам. За вихід до фіналу наші дівчата програли київському ФК «Атекс» з рахунком 4:0, а у матчі за бронзові нагороди Чемпіонату зазнали нищівної поразки від чернігівського «Спартака» – 6:0.

Всім командам, а їх було 15, були вручені пам’ятні дипломи про участь у турнірі. Також перша п’ятірка команд отримала по футбольному м’ячу.

 

Олександр Пясківський 

НОВ�Н�