--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Командир військової частини "польова пошта В1611" подякував матері за сина

Командир військової частини « польова пошта В1611» подякував матері за сина

 

Лист за підписом підполковника В.А. Баранова та Подяку від керівництва названої частини «За сумлінне виконання службових обов’язків та мужність при виконанні бойових завдань» передали Валентині Григорівні Бучині з Лісної Рудні заступник голови райдержадміністрації А.А. Мілінчук та головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату РДА С.В. Пушненко.

Також слова вдячності за належне патріотичне виховання учня почули педагоги Ягодинської загальноосвітньої школи, в якій навчався Віталій Володимирович Лещенко. Позитивна характеристика на відважного сержанта, котрий з липня минулого року знаходиться в зоні АТО, надійшла й до Баранівсько-Романівського об’єднаного райвійськкомату.

Цитуємо цього листа  дослівно: «До аеромобільних десантних військ Збройних Сил України був мобілізований випускник вашої школи сержант Віталій Володимирович Лещенко. За час проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції він виявив сумлінне ставлення до своїх військових обов’язків. Добре знає зброю, володіє нею впевнено і завжди утримує у повній бойовій готовності. Він – дисциплінований, виважений, чесний, морально і психологічно стійкий і сміливий воїн. Віталій постійно підтримує себе у відмінній фізичній формі, що додає фізичної витривалості у здоланні випробувань і труднощів десантної служби в зоні бойових дій. Він уміє виконувати завдання у стислих часових рамках і під стильним психологічним і стресовим навантаженням, як і належить десантнику. Він, як командир і сильна особистість, ніколи не жаліється на обставини, а змінює їх. Він, як ефективна людина, мислить не проблемами, а можливостями їх вирішення. Завдяки активності, уважності він користується заслуженим авторитетом у командування і товаришів. Своєю справедливістю і толерантністю позитивно впливає на оточуючих. Спокійно сприймає конструктивну критику. Має високий індекс людського розвитку, чітку внутрішню організацію та служить зразком для інших військовослужбовців роти.

За відмінне виконання бойових завдань та мужність при виконанні бойових завдань в зоні АТО був неодноразово заохочений командуванням.

Віталій вихований в дусі високого та усвідомленого патріотизму і гідно стоїть на захисті незалежності нашої Вітчизни. В.В. Лещенко своєю службою сприяє розбудові Збройних Сил України, зокрема, аеромобільних десантних військ у новому форматі ефективних, високопрофесійних спеціальних військ швидкого реагування.

         Висловлюємо свою вдячність за Віталія Володимировича!».

Дійсно, такі рядки, сказані про нашого земляка, дорогого вартують. Тож нехай про місцевого героя знає весь район. І теж буде вдячний його неньці та місцевій школі за сина й учня.

Отож, у 27 років уродженець села Лісна Рудня, проявив себе справжнім патріотом Вітчизни і мужнім її захисником.

А для мами, її Віталик, насамперед, – дорогий, турботливий син, який завжди радує її своїми успіхами та працелюбством. Навчаючись ще в школі, приносив гарні оцінки, мав зразкову поведінку. Ще підлітком він допомагав їй розносити пошту (жінка 27 років трудилася листоношею). З легкістю виконував всю сільську роботу в полі, на городі, біля підсобного господарства.

Минулоріч він одружився. Дружина Марія – корінна житомирянка , працює в аптеці. До мобілізації В.В.Лещенко викладав фізкультуру в одній зі шкіл обласного центру. Ще раніше він засвоїв спеціальність зварювальника. Нині, як бачите, є взірцем для колег по військовій службі.

НОВ�Н�