Відновлення електропостачання, ситуація з пожежами - на контролі голови райдержадміністраці :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Відновлення електропостачання, ситуація з пожежами - на контролі голови райдержадміністраці

Відновлення електропостачання, ситуація з пожежами, ремонт автодоріг – на контролі голови райдержадміністрації

Відновлення електропостачання в населених пунктах Романівського району, ситуація з пожежами та стан автомобільних доріг – це питання, які обговорювалися сьогодні, 16 квітня, на засіданні оперативного штабу, яке провів голова райдержадміністрації Капінус О.Г.

Так, в районі відновлено електропостачання в усіх знеструмлених населених пунктах. До проведення ремонтних робіт було залучено мобільні бригади Романіваського РЕМу. Енергетики оперативно відреагували та усунули всі пошкодження власними силами і засобами.

Протягом 9-15 квітня рятувальники щодня фіксували виникнення пожеж, серед яких, 2 загорання житлових будинків, 1 – господарської будівлі, 4 загорання сухої трави та 1- дров. Слід зазначити, що господарська будівля в селі Костянтинівка згоріла через спалювання місцевим мешканцем сухої трави, тобто господар сам сприяв спаленню свого обійстя.  На щастя, жоден житель району під час цих надзвичайних подій не загинув. Всі загоряння своєчасно ліквідовані.

Олексій Григорович Капінус наголосив, що наразі пріоритетним напрямком роботи в районі залишається ремонт автомобільних доріг. До цієї роботи слід залучати і тих приватних структур, які користуються цими дорогами для підвозу/вивезення матеріалів або готової продукції своєї діяльності.

Крім цього, необхідно завершити благоустрій населених пунктів та районного центру. Керівники структурних підрозділів, члени штабу отримали чіткі вказівки щодо завершення таких робіт.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�