--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Акцуальні питання сьогодення на засіданні оперативного штабу

Актуальні питання сьогодення на засіданні оперативного штабу

Сьогодні, 14 квітня 2015 року, відбулося чергове засідання оперативного штабу для вжиття заходів із запобігання терористичним проявам та виникнення інших надзвичайних ситуацій на території району.

На засіданні розглянуто ряд важливих питань, які стосуються не лише запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, а й інших актуальних питань життєдіяльності району.

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Біленький, який проводив засідання штабу, акцентував увагу членів штабу та запрошених на хід проведення мобілізації в районі, проведення навчання серед населення щодо дій під час виникнення надзвичайних ситуацій на територіях сільських та Биківської селищної рад, особливо щодо дій дітей в таких ситуаціях.

Крім цього, доручено ще раз уточнити адреси захисних споруд та простих укриттів, які можуть бути використані, як захисні споруди, довести їх до відома населення району.

За повідомленням Пугача О.В., директора Романівського РЕМу, внаслідок погіршення погодніх умов 13 квітня на окремих ділянках електромереж сталися пориви, а саме, в районі сіл Бурятин, Сарнівка, Врублівка та селища Биківка, на ліквідацію яких зранку 14 квітня виїхали оперативні бригади.  

В центрі уваги залишається на сьогодні питання соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, оформлення субсидій населенням та чітка, злагоджена робота працівників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Як повідомив Багінський В.А., начальник цього управління, на даний час наявні всі ресурси для якнайшвидшого опрацювання декларацій та заяв, які надходять від жителів району. Звичайно, це велике навантаження на працівників і велика відповідальність, проте цією роботою займаються фахівці своєї справи. Нагадуємо ще раз телефон «гарячої лінії», за якою можна отримати інформацію про оформлення субсидії:  2-11-96.  

Біленький О.П. звернув увагу і на роботу служби у справах дітей райдержадміністрації, яка має активізувати роботу щодо недопущення перебування неповнолітніх у вечірній час на вулицях сіл і селищ району.

Також керівникам структурних підрозділів, організацій і установ району поставлено чітке завдання завершити облаштування територій біля адмінбудинків, місць загального користування, а також упорядкувати вулиці, кладовища. Всі ми маємо бути добрими господарями на своїй землі.

 Прес-служба райдержадмініцстрації

НОВ�Н�