Надійшли перші субвенції на надання пільг та субсидій за квітень :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Надійшли перші субвенції на надання пільг та субсидій за квітень

Як повідомляють у департаменті фінансів облдержадміністрації, 1 квітня цього року місцеві бюджети Житомирщини отримали субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 5666,9 тис. грн.

 

Окрім цього, 3357,8 тис. грн.  спрямовали на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

 

На Житомирщину надійшла субвенція на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії у сумі 55,6 тис. грн.

 

Прес-служба облдержадміністрації


НОВ�Н�