--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Кожна дитина - почасти геній

«Кожна дитина – почасти геній …»

Артур Шопенгауер

Своєчасно виявити та підтримати обдаровану дитину, максимально реалізувати її задатки та здібності – один з пріоритетних напрямів діяльності вчителя.

В навчальних закладах є багато творчопрацюючих, ініціативних педагогів, які окрім глибоких професійних знань мають талант пошуку у своїх учнях іскорки творчого натхнення, створюють сприятливі умови для виявлення, підтримки, розвитку  обдарованих дітей.

Одним із показників ефективної роботи з обдарованою молоддю є результативність участі школярів в предметних олімпіадах.

В цьому навчальному році в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад взяли участь 59 учнів нашого району, з них 22 вибороли 26 дипломів.  З гордістю називаємо їх імена. Мартинів Дмитро, Буднік Вікторія, Новік Марія, Пахомський Владислав (двократні призери), Крилас Вікторія, Бондар Владислав, Корінчук Тетяна, Ткачук Михайло, Кучинський Владислав, Іванисько Світлана, Любарець Діана, Поліщук Тетяна, Климчук Катерина, Бабійчук Олександр, Карпінська Тетяна – це учні, які представляли Романівську гімназію. З Миропільської гімназії високі нагороди здобули Стужук Тетяна, Кравченко Андрій, Румянцева Вікторія, Дяченко Роман, Сахненко Олександр. Дума Вадим та Кіндрук Юлія – це дипломанти Романівського ліцею.

У здобутті високих результатів учням допомагали мудрі, досвідчені наставники, зокрема, з Романвської гімназії - Винник О.А., Волтарніст Т.В., Шифрук С.Б., Чернецька О.М., Грив’юк О.П., Верніцька Л.М., Кулак-Пилипчук Н.А., Беник О.П., Кліменчук Н.В., Усенко В.І., Розвадовська Л.А., Борисевич О.Й.,  з  Миропільської гімназії  - Прокопов П.Д., Прокопова М.В., Скурська Л.М., Гиндич І.Є., з Романівського ліцею – Садовий П.І. та Пожарко О.В.

Вже кілька років поспіль учні Романівської гімназії прославляють наш район перемогами на Всеукраїнському рівні. Надзвичайно приємним є те, що в цьому році Мартинів Дмитро, учень 11 класу,  був учасником ІX етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, що проходила з 22 по 25 березня в м. Біла Церква. Дмитро став призером та нагороджений Дипломом ІІІ ступеня. Нелегкий шлях до перемоги Дмитрові допомогла пройти Винник Ольга Аркадіївна, вчитель, який запалив вогник  любові до навчання у багатьох дитячих серцях.

Розвиток творчих здібностей особистості – це одвічний гуманістичний принцип. Ще стародавні греки вважали, що самостійна, а отже, і творча особистість здатна самовіддано служити своєму народу і державі. Необхідно вірити в те, що в нашому районі такий могутній потенціал, як обдаровані, талановиті діти буде зростати.

Ольга Аркадіївна Винник зі своїм вихованцем Дмитром Мартинів 

За матеріалами

відділу освіти

райдержадміністрації

НОВ�Н�