--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про удосконалення порядку надання житлових субсидій

Про удосконалення порядку надання житлових субсидій

Основне питання розглянуте на нараді, що відбулася 2 квітня 2015 року, - «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій для населення відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106» за участю Капінуса О.Г., голови райдержадміністрації, Ходюка В.І., заступника голови районної ради, Мілінчук А.А., заступника голови райдержадміністрації, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських і селищних голів, керівників підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг району.  

Бойко Н.Є., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, ознайомила присутніх зі змінами внесеними до постанови Кабінету Міністрів України, формами бланків та  порядком заповнення заяви для призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Ніна Євгеніївна повідомила, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» тим особам, які уже отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 року, субсидія на наступний період призначатиметься на підставі раніше поданих документів. Вона також наголосила, що призначення субсидій згідно цієї постанова проводитиметься з 1 травня 2015 року.

Капінус О.Г. у своєму зверненні до присутніх сільських і селищних голів наголосив на необхідності поширення інформації щодо удосконалення порядку надання житлових субсидій серед населення району, особливу увагу слід приділити особам похилого віку, одиноким непрацездатним громадянам.

Необхідно відмітити, що 1 квітня 2015 року управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проведено семінар-навчання соціальних працівників на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району. Метою цього семінару стало надання інформативно-роз’яснювальної допомоги у правильності  заповнення заяв для призначення житлових субсидій та декларацій про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлових субсидій.

Всі заходи, проведенні у районі в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», є послідовними і чіткими, адже з 1 квітня  цього року до осель мешканців району вже доставляються бланки заяв для призначення житлових субсидій та декларацій про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�