--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

"Влада готова допомогти всім отримати субсидію"-голова облдержадміністрації Сергій Машковський

«Влада готова допомогти всім отримати субсидію» - голова облдержадміністрації Сергій Машковський


 

Економічно обґрунтовані тарифи на комунальні послуги, зокрема на енергоносії, - вимушений крок на шляху європейської інтеграції України. Влада розуміє, що для багатьох громадян, це поки що, велике навантаження на сімейний бюджет. Щоб його зменшити, запроваджують житлові субсидії. А систему їх надання максимально спрощують.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський особисто опікується, щоб субсидії отримала максимальна кількість жителів нашої області.    «Ми очікуємо, що кількість таких сімей зросте втричі: майже  до 200 тисяч родин. Влада готова допомогти всім, хто подасть документи до органів соціального захисту населення», - наголосив Сергій Машковський.

Саме тому керівник області детально роз’яснив головам райдержадміністрацій і міськими головами основні зміни у процедурі оформлення субсидій та доручив їм своєчасно донести до кожного жителя Житомирщини цю інформацію.

Тепер кожен керівник місцевого рівня особисто відповідає за те, щоб люди вчасно отримали поштою бланки зі зразками заяв та декларацій, аби людям із обмеженими можливостями допомогли заповнити документи правильно та забезпечити своєчасний розгляд усіх звернень та оперативне інформування про їх результати. 

Також Сергій Машковський повідомив, що вже надруковано потрібну кількість бланків заяв, декларацій, інструкцій щодо їх заповнення, а також пам’яток споживача.  Жителі області отримають все безкоштовно поштою. Якщо знадобиться додатковий бланк, його можна  безкоштовно отримати у сервісних центрах ПАТ «ЕК «Житомиробленерго», ПАТ «Житомиргаз», теплопостачальних компаній та органах соціального захисту населення.

Додатково про нову процедуру надання житлових субсидій домогосподарствам обласна влада розробила дорожню карту. На сайті облдержадміністрації створено рубрика «Все про субсидії» (за посиланням: http://oda.zt.gov.ua/vse-pro-subsidii/).

Окрім цього, у разі виникнення будь-яких запитань щодо субсидій, жителі Житомирщини можуть звернутися за телефоном «гарячої лінії»: (0412) 24-14-08.

Голова ОДА звертає увагу, що тепер існує лише дві підстави для відмови у наданні субсидії: якщо людина надає недостовірні дані або, якщо, протягом попереднього календарного року вона зробила одноразову покупку, дорожчу за 50 тис. грн. У такому разі, громадяни повертатимуть подвійний розмір субсидії.        

           Щоб охопити максимальну кількість людей, які звернуться за субсидіями, в будні дні  органи соціального захисту населення Житомирщини будуть працювати без перереви. А у вихідні чергуватимуть відповідальні працівники.  Вже з 3 квітня розпочнеться щоденний моніторинг доставки декларацій і заяв.   

           

Прес-служба облдержадміністрації 

НОВ�Н�