Щомісячну допомогу малозабезпеченим збільшено :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Щомісячну допомогу малозабезпеченим збільшено

З 1 квітня 2015 року підвищено розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям на кожну дитину, яка входить до складу малозабезпечених сімей, віком до 13 та від 13 до 18 років, у розмірі 250 гривень та 500 гривень відповідно.

 

Виплата (в тому числі максимальна) збільшується на кожну дитину віком від 3 до 13 років на 250 гривень, а на кожну дитину віком від 13 до 18 років – на 500 гривень.

 

Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається і виплачується у грошовій формі родинам, що мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

 

Призначення і виплата соціальної допомоги здійснюється управліннями праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації уповноваженого представника малозабезпеченої сім’ї.

 

У сільській місцевості заяви з необхідними документами для призначення соціальної допомоги приймають виконавчі органи сільських і селищних рад та здійснюють їх передачу відповідним органам праці та соціального захисту населення.

 

Прес-служба облдержадміністрації


НОВ�Н�