--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Яку економію дає альтернативне паливо

Житомирщина посідає одну з лідируючих позицій щодо переходу на альтернативні види палива, впровадження енергозберігаючого обладнання в сфері житлово-комунального господарства. Одним із напрямків скорочення енергоресурсів є застосування альтернативних видів палива.

 

Із 119 котелень (у тому числі 26 – за рахунок коштів державного бюджету), які заплановано перевести на альтернативні види палива у опалювальному періоді 2014/15 року, уже переведено 111, на решті – 8 котельнях, роботи продовжуються, і заплановано їх завершити у І півріччі поточного року. Переведені котельні дадуть змогу вивільнити близько 20 млн.куб. м природного газу.

 

За повідомленням директора департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Геннадія Забродського, з метою економії енергетичних ресурсів проведено модернізацію та реконструкцію 53 котелень, замінено 36 енергоємних котлів, 41 одиницю насосного обладнання; замінено 4,1 км теплових мереж на труби в пінополіуретановій ізоляції; реалізовано часткове переведення на автономне та індивідуальне опалення споживачів міст та селищ, закрито нерентабельних котелень.

 

Наразі на території області функціонує близько 30 підприємств, які забезпечують споживачів альтернативним паливом. Планується відновити роботу державного підприємства «Житомирторф».

 

Прес-служба облдержадміністрації


НОВ�Н�