--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про відкриття дошкільного навчального закладу у Карвинівці

Один із пріоритерних напрямків роботи – виховання у дітей любові до України 


24 березня 2015 року на базі Карвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу із режимом роботи 4 години без організації харчування. Дошкільний заклад відвідує 15 дітей дошкільного віку (6 дітей із с. Грем’яче, 9 дітей із с. Карвинівка).

 У відкритті дошкільного закладу взяли участь Капінус О.Г.,т.в.о. голови районної державної адміністрації, Ходюк В.І., заступник голови районної ради, Криворучко А.Л.,начальник відділу освіти райдержадміністрації, Радушинський В.А., сільський голова, Іщук А.П., депутат районної ради, благочинний Романівського округу, настоятель Свято-Успенської церкви в Романові протоієрей Ярослав та настоятель  Петропавлівської церкви в с. Карвинівка протоієрей Василій.

Дошкільнята та всі присутні під музичний супровід виконали Гімн України. З гордістю та радістю діти співали пісні про Україну, весну, читали напам’ять вірші про рідний край, український народ, родину, Романівщину.

Олексій Григорович Капінус привітав усіх присутніх із довгожданою подією. Наголосив, що незважаючи на складний економічний період районна державна адміністрація винаходить можливості для того, щоб забезпечити права дітей на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти, зокрема в с. Карвинівка, та надати всебічну допомогу сім’ї у розвитку, вихованні та навчанні дитини. В найближчі терміни буде вивчено питання організації харчування в дошкільному закладі та  розширення  його  площі. Саме сьогодні ті, хто займається вихованням, повинні дбати про збереження та  зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини. Пріоритетним   питанням в роботі дошкільного закладу має бути виховання у дітей  любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної  мови, національних цінностей українського народу, свідомого ставлення до  себе, оточення та довкілля.

До привітань приєдналися Василь Іванович Ходюк, Алла Леонідівна Криворучко, Володимир Адольфович Радушинський та Анатолій Петрович Іщук.

Освячення приміщення  провели протоієреї Ярослав  та  Василій.

Захоплюючим та радісним для дошкільнят був момент отримання подарунків, які вручили керівники району та Карвинівська сільська рада.

Слова вдячності прозвучали на адресу районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти райдержадміністрації від громади с.Карвинівка та с. Гремяче за відкриття дошкільного закладу.

За матеріалами відділу освіти

райдержадміністрації

НОВ�Н�