--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ"

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2015 році.

Стартував Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» і в нашому районі. На виконання розпорядження голови Романівської районної державної адміністрації протягом березня-квітня поточного року відбудеться І тур конкурсу «Кращий державний службовець».  Державні  службовці району виборюватимуть право бути кращими в рамках проведення  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою Конкурсу є комплексне підвищення кваліфікації державних службовців, підтримка професіоналів у сфері державного управління, покращення якості надання послуг громадянам,   а також зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих. 

Для державного службовця Конкурс дає можливість проявити свої найкращі фахові і моральні якості. Повсякденна праця на державній службі – складна і відповідальна. Від зусиль кожного управлінця та спеціаліста значною мірою залежить авторитет влади   і прозорість функціонування складного державного механізму, який повинен гнучко реагувати на запити суспільства, забезпечувати створення умов для досягнення високих стандартів життя громадян.

Учасники конкурсу можуть довести, що вони є фахівцями, які прийшли на службу державі за покликанням, відповідають сучасним вимогам і критеріям є високоосвіченими людьми, які віддано працюють на благо Українського народу.

Конкурс проводиться у три тури: на місцевому,   регіональному та державному рівнях: І тур - березень - квітень; ІІ тур - травень - червень; ІІІ тур - вересень - жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців, що належать до II - VII категорії посад державних органів, відповідно до їх організаційно-правового статусу в двох номінаціях:

"Кращий керівник" (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки);

"Кращий спеціаліст" (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Важливим  є те, що участь у конкурсі зараховується  як один із видів підвищення кваліфікації  державних службовців.

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу у 2015 році розміщені на офіційному веб-порталі Нацдержслужби (www.nads.gov.ua): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – розділ «Правова, методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний службовець» та на веб-сайті Управління державної служби в Житомирській області

Контактна особа: Ілюченко Світлана Борисівна –  в.о. начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації роб. тел.(04146) 2-12-58,                     2-15-56 , e-mal: orgviddil.romaniv@ukr.net.

НОВ�Н�