--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про районний семінар ради старшокласників "Школа лідера"

Про районний семінар ради старшокласників "Школа лідера"  

  Нещодавно на базі Миропільської гімназії пройшов районний семінар ради старшокласників «Школа лідера» для лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів. Саме в цьому навчальному закладі працює районна рада учнівського самоврядування,  лідером якої є Стужук Тетяна, учениця 11 класу.

Учасникам семінару була запропонована презентація на тему: «Учнівське самоврядування, як процес самоорганізації учнів» на прикладі діяльності учнівської самоврядної республіки «Олімпія» Миропільської гімназії. Також проведено тренінгові вправи на знайомство, де кожний лідер учнівського самоврядування відмічав на карті нашого району свій навчальний заклад, презентував свою роботу.

В лютому поточного року Миропільською гімназією було проведено авторський конкурс на найкращий учнівський соціальний ролик серед учнів 6-11 класів. Для учасників семінару був запропонований перегляд кращих соціальних роликів-переможців. Учні гімназії внесли пропозицію, щоб  всі учнівські ради самоврядування взяли участь у цьому конкурсі протягом місяця.

Лідери учнівського самоврядування продемонстрували цікавий майстер-клас на тему: «Зроби своїми руками і передай бійцям АТО». Адже тут працює волонтерський рух для допомоги учасників АТО. Учні працюють над створенням проекту, який має назву «Книга звитяг і подвигу».

Усі учасники районного семінару взяли участь у створенні відео звернення, яке можна буде переглянути у соціальній мережі.

В ході обговорення всі поділились своїми враженнями та побажали гарних успіхів один одному.

 

За інформацією відділу освіти

райдержадміністрації

НОВ�Н�