--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про нараду-навчання державних службовців

Про проведення наради-навчання державних службовців апарату
та структурних підрозділів райдержадміністрації 

Відповідно до плану роботи Романівської державної адміністрації 20 березня 2015 року відбулася нарада-навчання державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді-навчанні обговорено питання «Про основні вимоги Закону України від 02.03.2015 №213-19 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», «Про відповідальність за корупційні діяння та інші правопорушення пов’язані з корупцією згідно з розділом ІV Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», «Про організацію проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», «Про неприйнятність ідей федералізації України відповідно до листа Глави Адміністрації Президента України від 09.12.2014 №02-01/4062», «Про порядок заповнення та подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру державними службовцями».

Про ці питання розповідали: Кадлубовська О.І.,  керівник апарату райдержадміністрації, Ласкажевська К.Б., начальник Пенсійного фонду України у Романівському районі, Ілюченко С.Б., в.о. начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, Кисільова Г.М., заступник-начальника, начальник Романівського відділення Новоград-Волинської ОДПІ.

Під час обговорення відбувся діалог доповідачів і запрошених державних службовців, адже питання, які винесено на нараду-навчання, є актуальними та турбували всіх присутніх.

Підвела підсумки цієї зустрічі Кадлубовська О.І., керівник апарату райдержадміністрації.

 

НОВ�Н�