--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулися відкриті турніри з баскетболу та волейболу

Відбулися відкриті турніри з баскетболу та волейболу серед дорослих чоловічих команд 

Щорічно у зимово-весняний період спортивний зал Романівської гімназії запрошує шанувальників баскетболу та волейболу на відкриті турніри серед дорослих чоловічих команд. Команди, які протягом року тренувались, мають змогу перевірити свою спортивну майстерність та витривалість серед команд району. От і цього року визначились свої переможці.

15 березня 2015 року у спортивному залі Романівської гімназії відбулися відкриті районні змагання з баскетболу серед дорослих чоловічих команд. У змаганнях взяли участь п’ять команд: з Мирополя, Романівки, Биківки та дві команди з Романова. Усі команди-учасники турніру продемонстрували хороший рівень гри, створюючи інтригу у боротьбі за перемогу. Фаворити змагань визначились уже в перших зустрічах, однак питання переможця вирішилось лише в останній грі, де команди Мирополя та Романова  зійшлись у жорсткому двобою.  Більш витривалою і вправною  виявилась команда Романова. Другими стали гравці команди з смт. Мирополя, третіми – команда с.Романівки. Переможці та призери змагань нагороджені відзнаками сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

За декілька тижнів перед тим визначились переможець і призери змагань з волейболу. На змагання прибули команди з смт. Биківка, с.Гордіївка, с.Булдичів, с.Романівка, смт.Романів та  с.Старочуднівська Гута.

За  жеребом учасники турніру були поділені на дві групи, з яких по дві команди вийшли до наступного раунду змагань. У півфіналі зустрілись команди селищ Романів та Биківка, де у напруженій боротьбі перемогла команда Романова, а волейболісти з с.Булдичів зустрілись з командою с.Гордіївка. Тут сильнішими виявилися спортсмени з Булдичева.

Третє місце розіграли команди смт.Биківка та с.Гордіївка , а  перше-друге місця виборювали команди смт.Романів та с.Булдичів. У підсумку команда з Биківки посіла третє місце, Романів здобув друге місце, а команда Булдичева підтвердила,  уже вкотре, звання фаворита змагань та здобула перше місце. 

НОВ�Н�