--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про відзначення Олексюка Петра Михтодійовича

Про відзначення Олексюка Петра Михтодійовича 

Указом Президента України № 900/2014 від 1 грудня 2014 року  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 23-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено та відзначено діячів у різних сферах розвитку країни, в тому числі,    присвоєно почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ" ОЛЕКСЮКУ Петру Михтодійовичу - директорові підприємства "Моноліт».

 

19 березня 2015 року на 30-й сесії обласної ради керівники Житомирщини вручили державні нагороди та відзнаки жителям області, серед яких Олексюк Петро Михтодійович.

Олексюк П. М., директор приватного підприємства «Моноліт», народився 18 липня 1954 року в с. Червоний Промінь Дзержинського району  Житомирської області.

Олексюк П.М. працює в будівельній галузі понад 40 років, а в приватному  підприємстві «Моноліт» з 2004 року. За роки керівництва Олексюка П.М. підприємство значно розширилось, була сформована матеріально-технічна база, створено більше 100 робочих місць. Завдяки організаторським та професійним вмінням Петра Михтодійовича щороку  здається в експлуатацію   ряд об’єктів соціально-культурного та виробничого  призначення. З 2005  по 2009 роки було збудовано та введено в дію чотири загальноосвітні школи І-ІІІст. в Романівському, Любарському та Баранівському районах.

Крім того, збудовано і введено в експлуатацію щебеневі заводи в с.Райки Бердичівського району та смт. Миропіль Романівського району; інфекційне та реанімаційне відділення Романівської центральної районної лікарні; об’єкти зберігання та переробки зерна в Любарському, Чуднівському,  Брусилівському районах Житомирської області та с, Галущинці  Підволочиського району Тернопільської області; збудовано цех по переробці пегматиту в Червоноармійському районі, автозаправки в Романівському та Чуднівському районах. Також було проведено капітальні ремонти ряду дошкільних навчальних закладів, об’єктів культури, охорони здоров’я в Романівському,  Баранівському та Любарському  районах.

В ПП «Моноліт»  вчасно виплачується заробітна плата, здійснюються відрахування до бюджетів всіх рівнів.

Олексюк П.М. за сумлінну працю та високий професіоналізм неодноразово нагороджувався  Грамотами обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, Грамотою Кабінету Міністрів України. Вагому роботу в будівельній галузі Олексюка П.М. було відзначено цінним подарунком від Президента України та орденом Нестора Літописця від Української православної церкви.  За роки своєї діяльності Олексюк П.М. виявив себе висококваліфікованим, досвідченим спеціалістом, наполегливим у виконанні прийнятих рішень.

Керівництво районної державної адміністрації щиро вітає Петра Михтодійовича з отриманням заслуженої відзнаки та бажає здоров’я, миру і нових здобутків у такій нелегкій праці.

НОВ�Н�