--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося засідання комісії

Комісія надала допомогу військовослужбовцям – учасникам АТО та членам їх сімей

18 березня 2015 року відбулося засідання районної комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням фінансової, матеріальної та іншої благодійної допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, та членам їх сімей.

На порядок денний виносилось два питання:

- про наявність коштів, які надійшли до благодійного фонду для військовослужбовців, які призвані з району на військову службу під час мобілізації, та членів їх сімей;

- розгляд заяв військовозобов’язаних, які призвані з району на військову службу під час мобілізації, та членів їх сімей щодо надання матеріальної допомоги.

З першого питання доповідала Пославська Т.П., координатор надання

 волонтерської допомоги учасникам АТО у Романівському район, яка повідомила, що у 2015 році уже зібрано благодійних коштів у сумі 19919,00 грн., з яких надано матеріальну допомогу військовослужбовцям та членам їх сімей у сумі 8180,00 грн. рішенням комісії від 26.02.2015 року. Станом на 18.03.2015 року залишок коштів становить 11739,00 грн.

Комісія розглянула заяви, які надійшли від учасників АТО та членів їх сімей за період з 27 лютого по 18 березня 2015 року. Заявникам виділено допомогу у загальній сумі 6600,00 грн

НОВ�Н�