--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З робочою поїздкою районом

 З робочою поїздкою районом

Олексій Григорович Капінус з самого початку виконання т.в.о. голови Романівської районної державної адміністрації визначив пріоритетні нарямки своєї роботи на цій посаді, в тому числі, вжиття заходів щодо збалансованого харчування в дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а також – поліпшення стану автомобільних доріг району.

Слід відмітити, що ці питання постійно перебувають на контролі у відділах райдержадміністрації: освіти; житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення; економічного розвитку, інфрактруктури та торгівлі.

Якщо у вирішенні питання щодо збалансованого харчування дітей у навчальних закладах є певні здобутки, то стан автомобільних доріг району, особливо в умовах настання весни, потребує бути кращим. Саме тому, Капінус О.Г. особисто вивчає це питання.

Відвідавши 13 березня Костянтинівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., керівник району залишився задоволеним станом харчування школярів, благоустрою пришкільної території, атмосфери самого закладу.

    

Проте, побачене було затьмарене виглядом доріг та територій, які простиралися по обидва її боки: дороги вкрай потребують ремонту, а придорожні смуги, що випалені вогнем, мають бути зачищені, дорога має «дихати».

 

 

 

 

 

 

 

 

Отже, до європейської якості життя нам ще далеко, але всі разом сприятимемо її становленню.

НОВ�Н�