--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Блискавичні результати романівчан у грі з шашок

Блискавичні результати романівчан у грі з шашок 


27-28 лютого 2015 року у м. Новоград-Волинському проходив Чемпіонат області з шашок-64 /класична, швидка та блискавична гра/ серед юніорів (1996 р.н.) та молодших кадетів (2002 р.н.).

Команда під керівництвом вчителя фізичного виховання Романівської гімназії Кліменчука Ф.М. представляла наш район на цих обласних змаганнях. Романівчани, як і минулого року, стали одними з кращих на турнірі, довівши, що гарні результати не залежать від занять у секціях ДЮСШ чи факультативах шкіл.

На турнірі не було рівних Охоті Анатолію  в класичних шашках, де він  здобув перше місце. У швидких шашках І місце виборов учень Романівської гімназії Кліменчук Максим, а Охота Анатолій у цьому виді здобув друге місце. У блискавичній грі також маємо призерів: Охота Анатолій і тут здобув друге місце, а Пахомський Владислав, уже у молодшій віковій категорії, посів третє місце.

Серед дівчат у молодшій віковій категорії двічі перемогу святкувала учениця 6 класу Романівської гімназії Огір Вікторія. Вона перемогла своїх суперниць у класичних та швидких шашках. Слід відмітити, що вона також здобула і третє місце у блискавичних шашках.

У підсумку, маємо три чемпіони області з шашок, а Охота Анатолій та Огір Вікторія стали претендентами на місце у складі збірної команди області на Чемпіонат України з шашок, який відбудеться 22-29 березня 2015 року у м. Львів.

А вже 13-14 березня 2015 року у тому ж таки Новограді-Волинському пройшов Чемпіонат області з шашок серед кадетів (1999р.н.) та юних надій (2005 р.н. і молодші). Ці змагання показали, що у майбутньому у нас теж буде кому грати в шашки.

Огір Вікторія, яка на цей раз виступала за кадетів (1999 р.н.) і була наймолодшою учасницею у віковій категорії здобула 4-ті місця у всіх трьох різновидах гри у шашки-64.

Серед категорії юних надій учень 4 класу Романівської гімназії Петрик Олександр, який зайняв перше місце, а його однокласник Гончарук Богдан - друге у швидких шашках. У грі в класичні шашки Гончарук Богдан здобув третє місце. У блискавичній грі Бондарчук Олександр здобув 4 місце, Гончарук Богдан – 5 місце, Петрик Олександр – 6 місце. Додали очки до загального рейтингу району і виступи Пахомського Віктора, Танасюка Дмитра та Кліменчук Ірини.

 

                                                                                                           За матеріалами сектору у справах сім’ї, молоді та спорту

райдержадміністрації

НОВ�Н�