--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Житомирщина ЗА чисте довкілля

Житомирщина ЗА чисте довкілля

Незабаром на території Житомирської області розпочнеться місячник санітарного очищення та благоустрою населених пунктів «За чисте довкілля». З 30 березня, відповідно до проекту розпорядження голови облдержадміністрації Сергія Машковського, має розпочатися впорядкування та прибирання у всіх 1668 населених пунктах області.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко на нараді з головами райдержадміністрацій, міськими головами та керівниками підприємств галузі житлово-комунального господарства з питань завершення опалювального сезону 2014-2015 року, що проходила 12 березня 2015 року.

Протягом місяця необхідно буде ліквідувати усі виявлені стихійні сміттєзвалища, привести в належний санітарний та технічний стан прибудинкові території, прибрати 62 парки, 138 скверів, 358 дитячих та 318 спортивних майданчиків, у межах смуг вулиць та доріг висадити не менше 200 тис. кв. м кущів та газонів, оновити квітники, впорядкувати тротуари, зупинки міського транспорту, а також очистити від сміття береги водойм. Основним із елементів благоустрою населених пунктів є вулично-дорожня мережа та розташовані на ній штучні споруди.

Особливу увагу варто приділити санітарній очистці полігонів твердих побутових відходів, яких в області налічується 483. Напередодні поминальних днів в належний стан треба привести 1610 кладовищ.

Загальнообласний день благоустрою з акцією «Посади дерево» запланований на 25 квітня. Обласна влада рекомендує оголосити конкурс на найкращий двір, вулицю, комунальне підприємство.

У проекті розпорядження передбачено проведення органами місцевого самоврядування інвентаризації зелених насаджень та на 25 квітня запланувати висадити більше дерев, ніж у 2014 році. До участі в акції рекомендується залучити учнів та студентів, а в школах області організувати природоохоронні акції. По завершенні акції варто відзначити найактивніших її учасників.

Геннадій Дмитренко наголосив, що питання благоустрою населених пунктів Житомирщини перебуває на постійному контролі в облдержадміністрації.

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�