На Житомирщину надійшли перші субвенції за березень :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

На Житомирщину надійшли перші субвенції за березень

На Житомирщину надійшли перші субвенції за березень

  Як повідомляють у департаменті фінансів облдержадміністрації, 5 березня цього року з державного бюджету надійшла субвенція місцевим бюджетам Житомирщини на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 111725,6 тис. грн.

  10 березня 4186,4 тис. грн. було спрямовано на підготовку робітничих кадрів. Окрім цього, в область надійшла освітня субвенція – 37591,0 тис. грн. та медична субвенція – 37015,7 тис. грн.

  1956,2 тис. грн. було спрямовано на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною. А  4602,2 тис. грн. – на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

  10 березня до бюджету області надійшла базова дотація у сумі 6488,1 тис.грн.

 

Прес-служба облдержадміністрації 

НОВ�Н�