--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Підведено підсумки спортивного 2014 року

Підсумки спортивного 2014 року

Наприкінці лютого 2015 року  у малому залі засідань Романівської районної державної адміністрації під головуванням Мілінчук А.А., заступника голови райдержадміністрації, відбулась розширена робоча нарада з питань фізичної культури і спорту «Підсумки спортивного 2014 року».  

На нараду були запрошені вчителі фізичної культури, тренери, спортивна громадськість.

Розпочалась нарада, як і годиться, із нагороджень за підсумками 2014 року. Мілінчук А.А. нагородила грамотами кращих тренерів, вчителів фізичної культури та спортсменів  району. Наголосила на тому, що наші кращі спортсмени перемагають на чемпіонатах області,  чемпіонатах України, утверджуючи  при цьому престиж не тільки Романівського краю, а й усієї Житомирщини.

Кращих виявилось чимало, адже рік завершили з гарними показниками.

За підсумками проведених обласних та Всеукраїнського рівня заходів у 2014 році двом юним  спортсменам присвоєно  звання кандидатів у майстри спорту (КМС), присвоєно 9  перших дорослих розрядів,  12 других  та 14 третіх дорослих розрядів.

Загалом за рік проведено 109  спортивно-масових заходів, в яких взяло участь більше п’яти тисяч спортсменів.  Проведено 46 районних змагань з різних видів спорту. Спортсмени району  взяли участь у  63 заходах обласного та Всеукраїнського  рівня.

З підсумковою  інформацією про досягнення та проблеми  фізкультурної галузі в районі виступила Ковальчук Л.Й., завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Вона зробила аналіз спортивних заходів, проведених змагань, окреслила завдання на наступний рік.

Змагання різних рівнів показують, що є у нас здібні діти, гарні тренери, потужні спортивні традиції. А це ті показники, завдяки яким ми і повинні відродити переможців не тільки обласного рівня. Ще два роки тому ніхто не вірив, що наші діти будуть перемагати на чемпіонатах України, а сьогодні  це реальність. Двоє кандидатів у майстри спорту: Струтинський Владислав з смт. Романів (легка атлетика- тренер Сушицький А.Ц.) та Матвіцький Максим з смт. Миропіль (кунг-фу - тренер Недашківський О.С.) своєю наполегливою працею довели, що при великому бажанні мрії збуваються. І ми віримо, що на наступний рік призерів побільшає, бо потенціал у нас є.

Із завданнями, які стоять перед освітянською галуззю, станом спортивного матеріально-технічного оснащення шкіл виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Криворучко А.Л. Вона запевнила, що прикладе максимальних зусиль, щоб усі школярі мали можливість гармонійно розвиватись, займатись улюбленими видами спорту.

Висвітлені проблеми викликали жваву дискусію серед присутніх. У своїх виступах вони ділилися думками з приводу розвитку фізкультури і спорту в районі  і зокрема в окремих громадах.

Відбулася конкретна предметна розмова про стан усієї фізкультурно-спортивної галузі району.

За підсумками наради прийнято відповідне рішення, виконання якого повинно дотримуватись усіма сторонами.

 

За матеріалами сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації

НОВ�Н�