--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Офіцер 95-ї бригади:"Якщо ми не захистимо Батьківщину там, війна буде тут"

Офіцер 95-ї бригади: «Якщо ми не захистимо Батьківщину там, війна буде тут»

  В Україні триває четверта хвиля часткової мобілізації. Частина мобілізованих відправиться в зону АТО – на місце бійців, які служать з весни минулого року і незабаром повернуться додому.

  Ставлення до мобілізації і до можливості потрапити в зону бойових дій у суспільстві неоднозначне. Перший етап засвідчив, що частина військовозобов’язаних не виявила бажання отримати повістку, а деякі відкрито відмовилися стати на захист Батьківщини.

  Людина завжди має право вибору, але в Конституції  України прописано, що захист держави – то священний обов’язок кожного громадянина. Це добре розуміють ті, хто брав участь в бойових діях.  

  Зараз у Житомирі й області розміщені біг-борди із закликом захищати Україну, яка опинилася у небезпеці. На частині з них можна побачити офіцера 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади Валерія Логінова, відомого за позивним «Аскольд». Звертаючись до тих, хто стоїть перед вибором – одним із найважливіших у своєму житті – йти захищати свою землю чи ні, Валерій Логінов наголосив: «Що таке війна? Це смерть і руйнування. Звучить банально? Але питання надто серйозне. Тому що це стосується наших родин, наших рідних і близьких. Це питання їх життя чи  смерті. Якщо ми не захистимо Батьківщину там, війна буде тут. Ми потрібні Україні. Захистимо її!».

  І насамкінець. Не новина, що дівчата звертають особливу увагу на хлопців у камуфляжі, мужніх і відважних. Поруч із такими жінка відчуває себе захищеною.

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�