--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У лютому Житомирщина стала лідером за зменшенням лімітів споживання природного газу

У лютому Житомирщина стала лідером за зменшенням лімітів споживання природного газу

За оперативною інформацією НАК «Нафтогаз України» українські промислові підприємства, бюджетні установи, теплокомуненерго та населення використали в лютому цього року 4428,9 млн. куб. м природного газу, що на 16% менше, ніж у лютому 2014 р. При цьому споживачі України за категоріями, встановленими Постановою Уряду від 09.07.2014 р. № 296 (промисловість, ТКЕ, бюджетні установи), перевищили ліміти використання природного газу майже на 9% (за підсумками січня 2015 року перевищення склало 13%).

У НАК «Нафтогаз» відзначають, що менше лімітів у лютому споживали Житомирська (-6%), Полтавська (-4%), Херсонська, Тернопільська, Волинська (по -1%) області. Натомість найбільше перевищення лімітів спостерігалось у Рівненській (+156%), Черкаській (+87%), Одеській та Чернігівській (+28%) областях.

Таким чином, Житомирщина стала лідером по Україні за зменшенням лімітів споживання природного газу. Протягом лютого із запланованих 34,2 млн. куб. м газу наша область фактично використала 31,9 млн. куб. м блакитного палива.

Нагадаємо, що Віце-прем’єр міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час всеукраїнської селекторної наради 2 березня відзначив Житомирщину як одну зі зразкових областей за дотриманням лімітної дисципліни.   

 

Прес-служба облдержадміністрації 

НОВ�Н�