Виїзний прийом громадян у селищі Миропіль :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Виїзний прийом громадян у селищі Миропіль

Виїзний прийом у селищі Миропіль

Для працівників управління Пенсійного фонду України у Романівському  районі виїзні прийоми стали однією з важливих форм роботи з людьми.  Начальник  управління Ласкажевська Катерина  Борисівна 2 березня 2015 року провела виїзний прийом громадян у селищі Миропіль.

Під час спілкування з мешканцями  селища    надала вичерпні відповіді на всі запитання. Основні з них стосувалися розміру пенсій та  проведення  індексації пенсій. Громадян, які прийшли на прийом, цікавили також зміни у пенсійному  законодавстві, які відбулися у 2015 році.

Родичів загиблих учасників АТО поінформовано щодо пенсійного забезпечення сімей загиблих.

Працівникам ПАТ”Миропільська паперова фабрика”, яка визнана банкрутом, надано консультації з питань зарахування страхового стажу.

На завершення зустрічі Катерина Борисівна  роздала її учасникам пам’ятки із переліком контактних телефонів, за якими вони можуть звернутися до управління, а також листівки  з питань пенсійного забезпечення.

Жителі селища подякували за проведення виїзного прийому, завдяки якому отримали кваліфіковані відповіді на питання, не витрачаючи часу та коштів на дорогу.

НОВ�Н�