--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася нарада за участю керівництва району та сільських і селищних голів

Відбулася нарада за участю керівництва району, сільських і селищних голів

04 березня  2015 року відбулася нарада за участю Капінуса О.Г., т.в.о голови районної державної адміністрації, Григоришина М.П., голови районної ради, сільських, селищних голів.

У нараді також взяли участь заступники голови,  керівник апарату,  начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, заступник голови районної ради.

В ході наради розглянуто ряд питань.

        Пушненко Світлана Віталіївна, головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації, доповіла про стан ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування, про виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду».

Мельник Валентина Станіславівна, заступник начальника управління праці та соціального  захисту населення райдержадміністрації, розповіла  присутнім про затвердження об’єктів державної, комунальної та приватної власності в яких можливе розміщення громадян України, які переміщаються з тимчасово окупованих районів проведення АТО. А також закликала присутніх сільських і селищних голів вжити заходів щодо створення додаткового резерву житла на території району.

Данилевич Валентина Іванівна, начальник служби у справах дітей райдержадмі- ністрації, ще раз наголосила про важливість роботи з неповнолітніми та про стан забезпечення реалізації захисту законних прав  та інтересів дітей в територіальних громадах району.

Про вжиття заходів щодо здійснення цивільного захисту населення органами місцевого самоврядування та про стан системи оповіщення, вжиття необхідних заходів щодо її покращення, саме ці питання було обговорено разом з Овчінніковим Сергієм Анатолійовичем, головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

Крім перерахованих питань на нараді також було заслухано звіти сільських, селищних голів щодо стану готовності наявних бомбосховищ, захисних споруд, підвальних приміщень будинків  для можливого використання у надзвичайних ситуаціях.

Підсумки наради підвели Капінус Олексій Григорович, т.в.о. голови  районної державної адміністрації та Григоришин Микола Петрович, голова  районної ради.

За результатами наради дано відповідні доручення сільським і селищним головам Романівського району.

НОВ�Н�