Маємо нових чемпіонів :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Маємо нових чемпіонів

26-27 лютого 2015 року в місті Житомир проходив Чемпіонат області з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ та СДЮСШОР. Вихованці спортивних шкіл змагалися у трьох вікових категоріях. Команда Романівського відділення КДЮСШ ВФСТ «Колос», яку тренує Анатолій Сушицький, також взяла участь у цих змаганнях.

У старшій віковій категорії учень Романівського ліцею Самусь Олексій здобув перше місце на дистанції 60 м. та виконав норматив ІІІ дорослого розряду. У цій же віковій категорії на дистанції у 1000 м. не було рівних Стебіхову Володимиру, а Красинський Артем здобув 3-тє місце.

У середній віковій групі двічі на найвищу сходинку п’єдесталу підіймався Капінус Ілля. Йому не було рівних на дистанціях 60 м. та 300 м.

Слід відзначити хорошу спортивну форму Осики Олександра та Сушицького Віталія, які змагалися на найкоротшій дистанції змагань – 60 м. Також не пас задніх і Магас Богдан на 1000 м.

Юні спортсмени Романівщини своїми здобутками на обласних змаганнях усім довели, що вже в повній мірі готові до участі в Чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбудеться 21-22 березня 2015 року у м. Київ.

(За матеріалами сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації)