--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Маємо нових чемпіонів

                                 Маємо нових чемпіонів

26-27 лютого 2015 року в місті Житомир проходив Чемпіонат області з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ та СДЮСШОР. Вихованці спортивних шкіл змагалися у трьох вікових категоріях. Команда Романівського відділення КДЮСШ ВФСТ «Колос», яку тренує Анатолій Сушицький, також взяла участь у цих змаганнях.

У старшій віковій категорії учень Романівського ліцею Самусь Олексій здобув перше місце на дистанції 60 м. та виконав норматив ІІІ дорослого розряду. У цій же віковій категорії на дистанції у 1000 м. не було рівних Стебіхову Володимиру, а Красинський Артем здобув 3-тє місце.

У середній віковій групі двічі на найвищу сходинку п’єдесталу підіймався Капінус Ілля. Йому не було рівних на дистанціях 60 м. та 300 м.

Слід відзначити хорошу спортивну форму Осики Олександра та Сушицького Віталія, які змагалися на найкоротшій дистанції змагань – 60 м. Також не пас задніх і Магас Богдан на 1000 м.

Юні спортсмени Романівщини своїми здобутками на обласних змаганнях усім довели, що вже в повній мірі готові до участі в Чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбудеться 21-22 березня 2015 року у м. Київ.

 (За матеріалами сектору сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації)

НОВ�Н�