Юні спортсмени району - у складі збірної команди України :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Юні спортсмени району - у складі збірної команди України

Юні спортсмени Романівського району - у складі

збірної команди України

Юні спортсмени Романівського району представляли Житомирщину, у складі збірної команди області, на Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 1998 року народження і молодших у м. Запоріжжі.

До складу збірної команди області ввійшли Струтинський Владислав та Черкавська Оксана (вихованці тренера Анатолія Сушицького).

За підсумками Чемпіонату область здобула п’яте місце, а нам приємно усвідомлювати, що наші спортсмени внесли вагомий внесок в обласний здобуток.

Струтинський Владислав став срібним призером з бігу на 400 м та здобув бронзову нагороду у складі естафетної команди (100+200+300+400). За результатами змагань Владислав включений до складу збірної команди України на дистанціях 400 м та 800 м.

Черкавська Оксана на дистанціях 3000м та 1500 м посіла відповідно 6 та 7 місця.

Загалом, спортсмени Романівщини додали 45 залікових очок до скарбнички області. І можна з упевненістю сказати – нам є ким пишатись.