--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В навчальних закладах району пройшли навчання із цивільного захисту

В навчальних закладах району пройшли навчання

із цивільного захисту

Протягом тижня, з 23 по 27 лютого 2015 року,  в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Романівського району  спільно з рятувальною службою МНС пройшли навчання  із цивільного захисту з евакуації учнів і працівників на випадок надзвичайної ситуації.

Працівники закладів діяли чітко і злагоджено.  За командою «тривога»  швидко спрацьовували  системи оповіщення. У деяких навчальних закладах  систему ускладнили - оповіщення і сам сигнал подавали  підручними засобами: частим постукуванням по металевих предметах та голосовим оповіщенням педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу. Створювали таку  нестандартну ситуацію на випадок зникнення світла, щоб діти і працівники знали яким чином діяти.

Навчання  проходило згідно планів евакуації та додаткових інформаційних стрілок, які розміщені на стінах у коридорах навчальних закладів.

Учні та працівники евакуйовувалися організовано та швидко в укриття. За ходом евакуації спостерігали працівники Миропільської та Романівської рятувальної служби, які після навчань виступали перед учнями та надавали рекомендації щодо безпеки життя та здоров’я.

Такі заходи проведені у Вільшанській ЗОШ І-ІІІ ст. та Вільшанському ДНЗ (23 лютого), Колодяженській ЗОШ І-ІІ ст. та Колодяжненському ДНЗ (24 лютого), Товщанській ЗОШ І-ІІ ст. та Товщанському ДНЗ, Биківській ЗОШ І-ІІІ ст. та Биківському ДНЗ, Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Костянтинівському ДНЗ, Нивненській ЗОШ І ст. та Ольшанській ЗОШ І-ІІ ст. (27 лютого).

Робота в даному напрямку продовжується.

НОВ�Н�