--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Мирополі відбулася виїзна нарада освітян

У Мирополі відбулася виїзна нарада освітян

25 лютого 2015 року на базі Миропільського центру розвитку дитини відбулася виїзна нарада керівників дошкільних навчальних закладів Романівського району.

У нараді взяли участь т.в.о. голови  районної державної адміністрації Капінус О.Г., заступник голови райдержадміністрації Мілінчук А.А., селищний голова Миропільської селищної ради Вербенко С.В., начальник управління фінансів райдержадміністрації Горобець Н.А., начальник відділу освіти райдержадміністрації Криворучко А.Л., методист з дошкільної освіти Рудь Л.А., завідувачі дошкільних навчальних закладів району.

Не випадково виїзну нараду організовано саме на базі Миропільського центру розвитку дитини, адже за підсумками роботи у 2014 році його визначено найкращим закладом у рейтингу діяльності  дошкільної освіти.

Перед початком робочої наради завідуючою Миропільським центром розвитку дитини Анною Геннадіївною Розмаховою присутнім  запропоновано екскурсію-огляд приміщення навчального закладу та презентацію роботи працівників центру. Керівники інших 20 дошкільних навчальних закладів  ознайомилися із створеними у центрі оптимальними умовами для навчання та виховання дітей, їх різнобічного розвитку, відповідно до нахилів та здібностей. Щиро та творчо вітали присутніх художнім номером вихованці центру розвитку дитини.

На порядок денний наради винесено наступні питання: «Про стан  та  перспективи  розвитку   дошкільної освіти  району у 2015 році» та  «Про  стан  фінансування  галузі  дошкільної  освіти  у 2015 році». З даних питань виступили Криворучко А.Л. та Горобець Н.А. В обговоренні взяли участь завідуючі Печанівським, Камінським, Романівським дошкільними навчальними закладами та Романівським центром розвитку дитини.

Вербенко С.В. у своєму виступі звернув увагу на співпрацю між виконавчим комітетом селищної ради та колективом центру розвитку дитини. Закликав всіх до взаєморозуміння та підтримки один одного задля розвитку дошкільної освіти.

Підсумки наради підвів Капінус Олексій Григорович. Особливу увагу очільник району звернув на пріоритетність патріотичного виховання, повноцінний розвиток дитини в дошкільному закладі, покращенні якості дошкільної освіти, забезпечення збалансованого харчування дошкільнят, професійний підбір кадрів для роботи з дітьми та проведення оздоровчо-профілактичних заходів. Завершив свій виступ такими словами «Педагог – це не професія, а покликання» та побажав усім учасникам наради натхнення в роботі, створити в дошкільних закладах вихованцям затишок і комфорт, щоб батькам було надійно віддавати на виховання працівникам садочків своїх діток.

Криворучко А.Л. подякувала учасникам наради за плідну і конструктивну розмову, а Розмаховій А.Г та колективу Миропільського центру розвитку дитини за теплий прийом і результативну роботу. 

НОВ�Н�